Pelplińska Fala Rocka to nowa impreza o charakterze rockowym, która odbędzie się już wkrótce w Pelplinie. Gatunek muzyczny o którym mowa cały czas zdaje się być w mniejszych miejscowościach jednym z niszowych, a nawet kontrowersyjnych. Ta impreza ma pokazać, że ciężkie brzmienie gitar wcale nie jest takie złe!

     Czy Pelplin może stać się na jeden dzień lokalną stolicą rocka? Odpowiedź padnie na samym wydarzeniu, jednak trzymamy za to mocno kciuki. Widzowie będą mogli spotkać się z trzema zespołami: Tylko, Holme oraz Disweather, które zaprezentują się w godzinnych koncertach pełnych energetycznej dawki muzycznych przeżyć. To niewielkie miasteczko w powiecie tczewskim zostanie zalane falą muzyki rockowej!

     To już wkrótce, bo 10. maja (sobota). Czasu coraz mniej, a ciekawość nowej inicjatywy rośnie z dnia na dzień.  Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie (ul. Kościuszki 2a) na godz. 17.00 i obiecują, że dołożą wszelkich starań aby przeżycia koncertowe sięgnęły zenitu! Bilety będzie można nabyć przed wejściem na imprezę w cenie 5 zł.

     Nie może Cię tam zabraknąć! To również Ty jesteś w stanie przyczynić się do rozwoju kultury muzyki rockowej w naszym regionie i to dzięki Tobie Pelplin może zostać zalany FALĄ rockowej energii! Serdecznie zapraszamy!

tekst: Organizator Pelplińskiej Fali Rocka

comments