Życzenia świąteczno-noworoczne mieszkańcom Miasta i Gminy Pelplin składa Burmistrz Mirosław Chyła.

17 grudnia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbyło się spotkanie opłatkowe samorządu Gminy Pelplin.

 

15 grudnia 2019 roku w Bazylice Katedralnej w Pelplinie, odbył się Koncert Bożonarodzeniowy. Wystąpili: Pelplińska Orkiestra Dęta pod batutą Tadeusza Negowskiego, Zespół folklorystyczny MODRAKI z Zespołu Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie, Wokaliści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pelplinie, Wokalistka z Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie. Na zakończenie koncertu, Burmistrz Miasta i Gminy Mirosław Chyła złożył na ręce Biskupa Pelplińskiego Ryszarda Kasyny, Życzenia Świąteczno - Noworoczne.

W czas radosnego oczekiwania narodzin Chrystusa, 15 grudnia 2019 roku w krużgankach pelplińskiego opactwa cysterskiego, odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Z serca płynące życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, przekazał Proboszcz Parafii Katedralnej - ks. infułat Tadeusz Brzeziński.

14 grudnia 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym udział wzięli mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin. Wydarzenie poprzedziła Msza Święta w pelplińskim kościółku PW. Bożego Ciała.