W pierwszą niedzielę Nowego Roku, 3 stycznia 2016, godz. 17.00, zapraszamy do Ośrodka Kultury w Pelplinie na koncert noworoczny- Operektę. Patronat nad  koncertem objął Burmistrz Miasta i Gminy Patryk Demski.

     Wykonawcami będą: Kwartet Bramy Morawskiej ze znanym w Pelplinie skrzypkiem Klaudieszem Rosołem oraz Anita Maszczyk i jej mąż Leopold Stawarz.

     Wstęp 10 zł. Bilety do nabycia w Ośrodku Kultury od 7 grudnia 2015 lub bezpośrednio przed koncertem (jeśli będą miejsca). Osoby posiadające KDR mogą skorzystać ze zniżki.

     Kwartet Bramy Morawskiej jest zespołem muzyków o bardzo różnorodnych zainteresowaniach muzycznych. Dlatego prezentuje zarówno muzykę typu salonowego, jak i muzykę klasyczną, operę, operetkę, musical, balet i przeboje muzyki rozrywkowej. Kwartet występował z powodzeniem w kraju i zagranicą, często współpracując z solistami oper i teatrów muzycznych, co dodatkowo uatrakcyjnia koncerty. Skład instrumentów (fortepian, skrzypce, wiolonczela i klarnet) nadaje ciekawą i rzadko spotykaną barwę brzmieniową.

Anita Maszczyk - sopran
Leopold Stawarz - baryton

tekst: mok.pelplin.pl

comments