Już dziś o godz. 17.00 rusza piłkarska IV liga! Pierwszy mecz w Pelplinie rozegra Centrum, natomiast Wierzyca będzie miała spotkanie wyjazdowe.

Centrum Pelplin

     Wszystkich serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie ligowe z zespołem AMATORA KIEŁPINO, mecz odbędzie w Pelplinie o godz. 17:00. Partner techniczny Adidas dostarczył piłki, którymi będą rozgrywane mecze seniorów KS Centrum (piłka Champions League Finale sezonu 14/15).

                    

     Nowe koszulki Adidas 2014-2015 dla Centrum mają kolor fioletowy z białym logo producenta, wcięciem w kształcie litery V i białymi dodatkami na rękawkach. Lekko widoczne są stonowane, skośne pasy na przodzie koszulki.

tekst i zdjęcia Centrum Pelplin

Wierzyca Pelplin

     Dziś o godzinie 17:00 na wyjeździe piłkarze Wierzycy zmierzą się z Beniaminkiem 4 ligi KP Starogard Gdański. Trenerowi Jackowi Imianowskiemu, jak co roku udało się wzmocnić szeregi swojego zespołu dołączając do zespołu 4 nowych zawodników. Najbardziej doświadczonym z nowych zawodników jest Jędrzej Chyła. Z kadry z ubiegłego sezonu nikt nie odszedł, co oznacza, że nasz zespół powinien być jeszcze mocniejszy w tym sezonie. Drużyna ze Starogardu była zdecydowanie najmocniejszym zespołem w 5 lidze, ale to w żaden sposób nie przeraża naszego zespołu, wręcz przeciwnie nasi zawodnicy od początku chcą pokazać swoją klasę i podejść do meczu bardzo poważnie walcząc o 3 pkt.

tekst Wierzyca Pelplin

comments