Na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie opublikowano kalendarz imprez kulturalno-sportowych, które będą miały miejsce na terenie Miasta i Gminy Pelplin w roku 2014.

Link do >>pelplińskiego kalendarza imprez<<

     Podobnie jak w 2013 r., pierwszą imprezą w zbliżającym się roku 2014, jest Kociewska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, organizowana przez Pelpliński Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Będzie to już trzecia edycja wystawy, która w roku ubiegłym przyciągnęła do Pelplina hodowców z całej Polski. Zobacz jak wyglądała wystawa w roku ubiegłym!


 

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy
Użytkownik serwisu TV-PELPLIN.PL publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Pozostałe postanowienia dotyczące możliwości dodawania komentarzy - patrz REGULAMIN.

Kod antyspamowy
Odśwież